logo

Shell Helix Rally Estonia 2018

Rally Estonia Ott Tänak

Eks enamus teavad kes jälgivad mu tegemisi siis nad teavad,et ma ei ole ralli fänn. Vähemalt mitte fotograafina, pigem diivani pealt.
Kuid see postitus on esimene ja veel pole kindel kas ka tuleb järgmine, just ralli osas.

Olen varasemalt üritanud Estonia rallile minna aga mingil põhjusel pole saanud pressikaardi, kuid seekord õnnestus. Ja sellist võimalust ei saanud käest lasta.

Ralli ei ole selline ala kus lähed raja äärde ja hakkad pilte tegema nagu see krossis või driftis. Rallis pead ikka korralikult eeltööd tegema, alates googlemapsis otsides huvitavaid kohti, korraldaja media guide tuleb korralikult läbi lugeda, pead olema autojuht, navigaator, ajaplaneerija,assitent ja fotograaf. Kogu see tegevus lööb suht jalad alt.

Minu õnneks või õnnetuseks ilm ei teinud ka koostööd, palav oli, pidevalt 26-27 kraadi sooja, päike lagipähe, tuul suht null,tolm igal pool )ei taha isegi mõelda varutuse puhastamisele) jne. Aa ühe korra sain ka ohtralt vett kaela.

Kui jonn kõrvale jätta siis kaadrid mis ma sain olid 😀 YYY vägevad. See tunne kui sinust 1-2m kauguselt lendab mööda 380 hp WRC pill oli uskumatult lahe või näed kuidas üks auto on võimeline lendama ca 30-50 m VAUUU.

Ja mu Type-R jäi ka ellu sellele rallil 😀

Seekord lisan siia vähe rohkem pilte kui muidu.

Rally Estonia Craig Breen Craig Breen Rally Estonia Ott Tänak Rally Estonia Craig Breen Rally Estonia Hayden Paddon Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Ott Tänak Rally Estonia Craig Breen Hayden Paddon Rally Estonia Rally Estonia Hayden Paddon Rally Estonia Ott Tänak Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Craig Breen Rally Estonia Ott Tänak Rally Estonia Ott Tänak Hayden Paddon Rally Estonia Rally Estonia

Siin on hetk kus väike Fiesta tuli mulle isegi liiga lähedaleRally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Hayden Paddon Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia Rally Estonia

 

  • Share

Comments are closed.