logo

NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL”

Öeldakse et põrgus on kuum ja paha. Ja neil on õigus *paha* osas, iga kord kui ma seal olen käinud siis sajab seal vihma ja seekord oli seal külm põrgu. Vähe polnud sellest et päev läbi sadas siis selle lisa vürtsi andis ka korralik põhja tuul.
Ma olen öelnud et rohkem raja äärde ei lähe 😀 aga ikka ja jälle söön oma sõnu. Kui eelmine aasta nägin esimest korda *lendavaid* drifti autosid siis teadsin et pean sinna järgmine kord minema, pean vähemalt ühe kaadri saama sellest.

Ja selle ma sain.
Parim selle ürituse juures oli see et ei olnud ainult *bemmid* rajal vaid oli ka oma jagu jaapani verd. Lisaks kirss tordile oli see et võtjaks osutus keegi muu, kui seda on tavaliselt Tults.

NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL” NEZ Drift Estonia “Rollercoaster from HELL”

DO NOT STEAL PHOTOS, ASK
Rohkem pilte https://drive.google.com/open?id=1_iRE4qvSX-EWS7nGzdQiHO8C6tdspgXX

 

  • Share

Comments are closed.