logo

FIA NEZ Drift Championship 2017 Rnd1 Estonia

FIA NEZ Drift Championship 2017 Rnd1 Estonia

Eelmise laupäeva hommikul algas FIA NEZ Drift Championship 2017 mille esimene osavõistlus toimus meie pealinnas Filtri teel. Selles sarjas toimub veel kolm võistlus ,Soomes ,Lätis ja viimane Leedus kus ka selgub selle sarja meister.

Päev siis algas jälle tavapärase sõnade peale lugemisega, siin on No Go zone, siin saad 5 punkti, siin kurvis 10 ja siin 15 punkti, hoidke betoonist eemale ja teeme rahvale showed 🙂

FIA NEZ Drift Championship 2017 Rnd1 Estonia

Tavaliselt teen iga päeva kohta eraldi postituse aga see kord lihtsalt tuli väsimus peale ja otsustasin kajastada seda üritust ühe postituse all. Ja kui sa mõtled mis seal nii rasked saab olla siis sulle natsa fakte, kahe päeva peale kõndsin ca 20 km kokku mis teeb umbes 25000 sammu, püsti seisin oli ca 17hr, kokku tuli ca 2000 fotod ja arvuti taga veetsin igal ühtul 3-4 hr.

FIA NEZ Drift Championship 2017 Rnd1 Estonia

Laupäeva algas trenniga ning väga õnnetult läks ABGDriftteamil kelle auto jäigi sinna raja äärde.

Ja minagi võtsin seda laupäeva kui trennina, võtsin kaasa kaks lisa välku,surasin need sinna kus oli valgust puudu ja tegin veits kunsti. All pool mõned head tulemused. Kui teised läksid õhtul autosid lappima siis ma läksin villis jalgu ja päikse põletusega nägu lappima. Ja sel õhtul mõtlesin, et aitab rohkem enam raja äärde ei lähe, kaua ma ikka ennast piinan.

Aga tee tina, pühapäeva hommikul kui teised alustasid emadepäeva tähistamist jalutasin mina tagasi Filtri teele.

Tossu teevad rehvid, mürtsu teevad V8 mootorid ja kui saaks laserid veel siis disko valmis:)

Ja finaalis läksid siis vastamisi Luht ja Tults


Rohkem pilte näeb TMuuga fb lehelt

 

  • Share

Comments are closed.